nr 3 (33) - lato 2008

Za oknem pachnie mi lato. Tak się składa letni numer Krajki – przy jaśminie, groszkach kwitnących i piwoniach. Pewnie zauważyłyście, że zaeksperymentowałam z formą i trochę z treścią – podoba Wam się? 

Naczelniczka powierzyła mi ten numer a ja chciałam, żeby Krajka była nowoczesna i elegancka, ale co ważniejsze – ciekawa. I to zarówno dla młodych drużynowych, jak też dla doświadczonych harcmistrzyń. Precz ze sloganami z odplamiaczowych reklam! A właśnie, że Krajka będzie dla każdego! Zobaczcie same i dajcie znać – krajka@zhr.pl już działa!

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy powstaniu tego numeru - pisali, czytali i doradzali. A Naczelniczce – za zaufanie.

phm. Marzena Michałek
 

Redakcja:

Zespół się organizuje ale zgodziły się współpracować jak do tej pory: phm Ewa Barszcz (Zuchmistrzyni), phm. Anna Staśkiewicz (Notes zjadaczki książek), phm. Agnieszka Leśny (Pomyśl!), pwd. Małgorzata Witkowska (okładka) hm. Bożena Dybowska i jej zuchenki (szata graficzna Zuchmistrzyni), hm. Maria Tkaczyk, phm. Róża Szułdrzyńska, hm. Ewa Gronkiewicz a także rodzynek – pan Michał Barcikowski (Historia nieznana).

Redaktorka odpowiedzialna za numer: phm. Marzena Michałek

Projekt graficzny i łamanie, a także okładka tego numeru – hm. Grzegorz Nowak

 

 

ą
Redaktor Naczelna,
24 wrz 2008, 16:14
Comments